Finansowanie

Wygodna zapłata za usługi stomatologiczne

W Synus Clinic dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie naszych pacjentów. Wykorzystujemy nowoczesne urządzenia i uznane metody leczenia o wysokiej efektywności. Ceny naszych usług znajdują się w cenniku, aby każdy pacjent mógł zapoznać się z nimi przed podjęciem decyzji o powierzeniu swojego zdrowia w ręce naszych specjalistów oraz na każdym etapie trwania leczenia.

Korzyści finansowe – indywidualny plan leczenia

Dla każdego pacjenta przygotowujemy indywidualny plan leczenia. Dla osób, które zdecydują się na kompletną realizację planu, ceny poszczególnych zabiegów mogą podlegać negocjacji. Dlatego podkreślamy, że w przypadku poważniejszych schorzeń kompleksowe leczenie jest po pierwsze, szansą na dokładne wyleczenie, ale również kosztuje mniej niż doraźne zabiegi.

Zachęcamy również, by zawsze zapytać w naszej recepcji o aktualne rabaty i promocje dla nowych i stałych pacjentów, emerytów i studentów!

Dogodne formy płatności

Wygoda dla pacjentów

W Synus Clinic oferujemy dogodne dla naszych pacjentów formy płatności:

• płatność gotówkowe,
• płatności kartą,
• płatności Google i Apple Pay,
• płatności BLIK,
a także przelew!

Korzystne systemy ratalne

Wygodne finansowanie leczenia

W Synus Clinic przy ustalaniu kompleksowego planu leczenia pacjenci są informowani o jego całkowitym koszcie. Jednocześnie możemy odroczyć płatność, rozdzielając ją na dwie raty, z których jedna płacona jest na początku, a druga pod koniec leczenia.

Czasami pacjenci przychodzą do nas z niewielkim problemem, który w trakcie diagnozy okazuje się poważny i wymaga natychmiastowej interwencji stomatologa. W takiej sytuacji oferujemy możliwość rozliczenia bezgotówkowego w kwocie od 100 do 5000 złotych, bez odsetek. Szczegółowych informacji udzielamy w rejestracji klinki.
Pomagamy naszym pacjentom w otrzymaniu zewnętrznego finansowania, jeśli koszty leczenia przekraczają ich możliwości.

Umów się na wizytę do specjalisty i ciesz się

zdrowym uśmiechem!

Umów wizytę

Zapraszamy do Synus Clinic – nowoczesnej klinki stomatologicznej.
Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i umów wizytę, by zadbać o swoje zdrowie i cieszyć się pięknym uśmiechem!

Rejestracja
666 667 707
rejestracja@synusclinic.pl
Pn - Pt: 08:00 -19:00 Sb 9:00-16:00 Pomoc doraźna
ul Fordońska 144, 85-752 Bydgoszcz
Pełny kontakt