O nas

Jesteśmy nowoczesnym centrum nowoczesnej implantologii, ortodoncji oraz protetyki, zlokalizowanym w Bydgoszczy. Wyróżnia nas kompleksowe podejście do każdego pacjenta oraz zaangażowanie w proces leczenia od pierwszej konsultacji. W czasie wizyt koncentrujemy się na dokładnym zdiagnozowaniu problemu i zaproponowaniu optymalnego pod względem efektów i kosztów planu leczenia. Regularnie inwestujemy w wyposażenie naszej klinki między innymi w sprzęt diagnostyczny, dzięki któremu możemy lepiej definiować przyczyny problemów, z jakimi zgłaszają się do nas pacjenci i pomagać im w powrocie do zdrowia.

Właściciele klinki: Yana Synus i Sebastian Synus koncentrują się na regularnym rozszerzaniu i udoskonalaniu usług. Chęć dążenia do perfekcji sprawia, że zarówno właściciele, jak i personel medyczny regularnie uczęszczają na szkolenia takie jak: kursy związane z poszerzeniem oraz wprowadzaniem inwazyjnych metod leczenia przez lekarzy, szkolenia z prowadzenia kliniki oraz podejścia do pacjenta, czy szkolenia z laseroterapii, implantologii, protetyki fotografii stomatologicznej.

W codziennej pracy najważniejsze jest dla nas empatyczne podejście, a misją naszej Klinki jest przywrócenie zdrowia i pięknego uśmiechu wszystkim naszym pacjentom.

recepcja