Finansowanie

Wygodne formy płatności

W naszym centrum nowoczesnej implantologii, ortodoncji oraz protetyki wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, oferując dogodne formy płatności oraz korzystne finansowanie leczenia. Po pierwszej konsultacji, jeśli pacjent podejmie decyzję o rozpoczęciu leczenia według kompleksowego planu, możemy ustalać indywidualne ceny na poszczególne zabiegi wchodzące w skład pakietu.


 
Finansowanie

Wygodna zapłata za usługi stomatologiczne

W Synus Clinic dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie naszych pacjentów. Wykorzystujemy nowoczesne urządzenia i uznane metody leczenia o wysokiej efektywności. Ceny naszych usług znajdują się w cenniku, aby każdy pacjent mógł zapoznać się z nimi przed podjęciem decyzji o powierzeniu swojego zdrowia w ręce naszych specjalistów oraz na każdym etapie trwania leczenia.

Korzyści finansowe - indywidualny plan leczenia

Dla każdego pacjenta przygotowujemy indywidualny plan leczenia. Dla osób, które zdecydują się na kompletną realizację planu, ceny poszczególnych zabiegów mogą podlegać negocjacji. Dlatego podkreślamy, że w przypadku poważniejszych schorzeń kompleksowe leczenie jest po pierwsze, szansą na dokładne wyleczenie, ale również kosztuje mniej niż doraźne zabiegi.

Zachęcamy również, by zawsze zapytać w naszej recepcji o aktualne rabaty i promocje dla nowych i stałych pacjentów, emerytów i studentów! 
Dogodne formy płatności

Wygoda dla pacjentów

W Synus Clinic oferujemy dogodne dla naszych pacjentów formy płatności:

• płatności gotówkowe,
• płatności kartą,
• płatności Google i Apple Pay,
• płatności BLIK,
a także przelew!

 

 
Korzystne systemy ratalne

Wygodne finansowanie leczenia


W Synus Clinic przy ustalaniu kompleksowego planu leczenia pacjenci są informowani o jego całkowitym koszcie. Jednocześnie możemy odroczyć płatność, rozdzielając ją na dwie raty, z których jedna płacona jest na początku, a druga pod koniec leczenia (wyjątek stanowi leczenie ortodontyczne).

Czasami pacjenci przychodzą do nas z niewielkim problemem, który w trakcie diagnozy okazuje się poważny i wymaga natychmiastowej interwencji stomatologa. W takiej sytuacji oferujemy możliwość rozliczenia bezgotówkowego w kwocie od 100 do 5000 złotych, bez odsetek. Szczegółowych informacji udzielamy w rejestracji klinki.

Pomagamy naszym pacjentom w otrzymaniu zewnętrznego finansowania, jeśli koszty leczenia przekraczają ich możliwości.


 
Wygodne leczenie

Bezprocentowe leczenie na raty

Synus Clinic współpracuje z Alior Bankiem, dlatego nasi pacjenci mogą skorzystać również z wygodnego, bezprocentowego leczenia na raty.


recepcja